• ORGANIGRAMA del centre

      • EQUIP DIRECTIU

      • Titular i Directora: Gna. Melchora Quintana Calvo
        Sotsdirectora: Nury Yised Sánchez Quintero
        Cap d’Estudis E. Infantil i Primària: Raquel Niubó Adserà
        Cap d’Estudis ESO: Noemí García Zamorano
        Coordinadora Cicles Formatius: Sonia Jiménez Martínez
        Coordinadora pedagògica: Marta Valero Pla
        Coordinació de nous projectes: Ferran Cintas Casasús

      • Coordinació d´equips docents

      • Ed. Infantil: Helena Soriano
        Cicle Inicial:  Aida Cerezo
        Cicle Mitjà:  Àngels Villamana
        Cicle Superior:  Alberto González
        Cicles formatius d'esports: Meritxell Segura
        Cicles formatius sanitaris: Alicia Baltasar
        Cicles formatius gestió, comerç i modelisme: Míriam Herrerias
      • Departament 
        ​d´orientació psicopedagògica (DOP)

      • Coordinadora: Marta Valero
        Assessors:
        Educació Infantil: Neus Baig
        Cicle Inicial: Bego Fumadó
        Cicle Mitjà: Marta Valero
        Cicle Superior: Raquel Niubó
        ESO: Marta Valero
        CICLES FORMATIUS: Neus Baig
      • Personal
        ​d´aDMINISTRACIÓ i serveis

      • Maria Antonia Pena
        Mari Carmen Gasset
        Jordi Gasset
        Núria Sánchez
        Sonia Ahufinger
        Núria Pámpols
        Luis Eduardo Sánchez
      • consell escolar

      • Directora: Gna. Melchora Quintana
        Representant del titular:  Gna. Ascensión Ortega, Gna. Nury Yised Sánchez i Gna. Maricela Pérez
        Representant del professorat: Carmen Fernández, Laura Carmona, Mónica Casas i Susana Marín
        Representant de les famílies: Anna Alarcón, Daniel Palmero i Laia Badía
        Representant de l'Alumnat: Dakota Godwin i Victor Pardo
        Representant del PAS: Núria Sánchez
        Representant de l'AMPA: Judith Llebrería
        Representant de l' Ajuntament: Manuela Martín
      • Tutories 

        • INFANTIL
          I3 A: Ana Cuquerella
          I3 B: Laura Carmona
          I4 A:  Lurdes Llonch
          I4 B:  Ana Cuquerella
          I5 A:  Helena Soriano
          I5 B: Montserrat Bellera

          PRIMÀRIA
          1r A:  Begoña Fumadó
          1r B: Carme Rodriguez
          2n A:  Maica Carranza
          2n B:  Aida Cerezo
          3r A:  Gna. Nury Sánchez
          3r B:  Carmen Fernández
          4t A: Àngels Villamana
          4t B: Bea Gallego
          5è A: Mercè Taberner
          5è B:  Mireia De la Rosa
          6è A: Elisabeth Calduch
          6è B: Alberto González

          ESO
          1r ESO A: Jordi Puig
          1r ESO B: Marina Millán 
          2n ESO A:  Carles Bellsolà
          2n ESO B: Elisabeth González
          3r ESO A: Elena Ruiz
          3r ESO B:  David Navarro
          4t ESO A:  Mónica Casas
          4t ESO B: Vicenç Alumbreros
        • CF GRAU MITJÀ
          1r Gestió: Montse Soler
          2n Gestió: Laura Olomí
          Aux. Inferm A:  Anna López
          Aux. Inferm B: Raúl Zapata
          Aux. Inferm tarda:
          Natàlia Moreno
          1r Guia en Medi Natural: 
          Sergi Saura
          2n Guia en Medi Natural:
          Germán González

          CF GRAU SUPERIOR
          2n EAS: Juan Rodriguez
          1r CF: Paula Baró
          2n CF: Arcadi Cebrià
          1r Higiene Bucodental:
          Alicia Baltasar
          2n Higiene Bucodental: 
          ​Laura Martínez
          1r Comerç Internacional: 
          Marc Requena
          2n Comerç Internacional:  
          Míriam Herrerias
          1r Modelisme:  Jordi Besora
          2n Modelisme: Youngun Kim
          1r Educació Infantil: Àngels Valdivia
      • Professors especialistes

        • EDUCACIÓ INFANTIL-PRIMÀRIA
          Gna. Andreia Botao
          Mar Castelltort
          Ana Tere Gálvez
          Jordi Enguita
          Marta Molero
          Raquel Niubó
          Carme Ortiz
          Gna. Maricela Pérez
          Isabel Riba 
          Pablo Ruiz
          Montserrat Saumell
          Laura Vert


          VETLLADORES
          Cristina Saumell
          Isabel Riba

          ESO
          Alba Acedo
          Anna Mª Albareda
          Neus Baig
          Noemí García
          Míriam Herrerías
          Ana Mª Martínez
          Rose Nieto
          Sila Pintó
          Marta Valero
          Joan Ysern
        • CICLES FORMATIUS
          Ramón Almeda
          Alba Acedo
          Neus Baig
          ​Ferran Cintas

          Jordi Enguita
          Sònia Jiménez
          Maria Josep Freixanet
          Itas Luque
           Susana Marín
          Montserrat Mariño
          Celia Moratalla
          Yaiza Nuñez
          Iris Sabio
          Lídia Sánchez

          Sergi Saura
          Meritxell Segura
          Cristina Serra
          Silvia Vera 
Close